понеділок, 18 січня 2016 р.

Що треба знати при оформленні шенгенської визи. Частина 1

Керівництво України запевняє нас в тому, що вже у 2016 році українці отримують право безвізового подорожування по країнах Европи. Поки цьго не відбулось, щоденно тисячі наших громадян подають документи на отримання шенгенських віз. Саме для них ми підготували кілька простих порад. Інформацію перекладено із сайту туристичної фірми Турландія http://www.t.zp.ua/виза-днепропетровск#Sovety

   Шенгенська віза, незалежно від того, консульством якої країни вона видана, дозволяє своєму власнику перебувати на території будь-якої держави - члена шенгенської угоди. З одного боку, це означає, що не завжди обов'язково оформляти шенгенську візу в країну яку Ви реально зібралися відвідати. Але, з іншого боку, використання візи, особливо при першому в'їзді в Шенген, повинно бути коректним і логічним.

Приклад 1

   Ви отримали туристичну візу до Польщі, після чого відразу купили квитки на літак до Італії. Ви можете бути впевнені, що в італійському аеропорту під час проходження паспортного контролю у співробітників міграційної служби виникнуть цілком законні питання до Вас. Це не обов'язково означає, що Вас відправлять назад а шенгенську візу анулюють, але це точно відбудеться, якщо Ви не зможете надати в цій ситуації логічне пояснення, підтверджене відповідними документами (квитки на проїзд з Італії до Польщі, бронь готелів в Італії та Польщі, обгрунтування того, чому Ви прилетіли саме в цю країну, а не відразу в Польщу і так далі)

Приклад 2

   Ви оформили туристичну шенгенську візу до Франції і поїхали автобусом через польсько-український кордон. У Ваших діях є логіка, оскільки спільного кордону з Україною Франція не має, але будьте готові, що Вас попросять пред'явити документи, що підтверджують те, який термін Ви плануєте провести на території Польщі, коли плануєте виїхати з країни і скільки днів будете перебувати на території Франції .

Немає коментарів:

Дописати коментар