понеділок, 18 січня 2016 р.

Що треба знати при оформленні шенгенської визи. Частина 2

   Ми продовжуємо давати поради для тих, хто планує найближчим часом займатися отриманням шенгенської візи. Матеріал перекладено з сайту http://www.t.zp.ua/виза-киев
   При оформленні одноразової туристичної шенгенської візи або при першому використанні багаторазової (мульти) візи потрібно мати на увазі наступне. Якщо Ваш маршрут поїздки передбачає відвідини кількох шенгенських країн, то візу потрібно оформляти в консульстві країни переважного перебування. Якщо коротко, то в жодній іншій країні шенгенської угоди Ви не повинні залишатися більше часу, ніж у тій країні, яка видала Вам шенгенську візу.


Приклад

   Ви запланували поїздку по маршруту Польща - Німеччина - Франція. Якщо Ви плануєте пробути у Франції чи Німеччині, припустимо, чотири дні, але при цьому оформили туристичну шенгенську візу до Польщі, значить і на польській території Ви зобов'язані пробути не менше чотирьох днів. Це не виключає варіанту, коли в кожній з цих країн Ви пробудете по чотири дні.
   
Якщо навіть Ви плануєте порушити цей принцип, то документально на момент перетинання українсько-польського кордону все повинно бути оформлено саме так.
   
У наступних після першої поїздках по шенгенській мульти-візі цього правила можна не дотримуватися, але документи що підтверджують маршрут Вашої прямування (броні готелів, квитки і так далі) все одно мати на руках потрібно.

Немає коментарів:

Дописати коментар