пʼятниця, 8 квітня 2016 р.

Стоматологічні тури

Ми живемо у вік інновацій. На очах ламаються не тільки багатовікові підвалини, а й зовсім недавно закладені традиції. Глобалізація економіки пред'являє все нові вимоги, але, в той же час, створює все нові можливості. Структура світу втратила свою закостенілість. Нас вже не сковують кордони, з кожним роком створюються все нові галузі про можливість існування яких, неможливо було подумати ще кілька років тому.

Що ви чули про стоматологічний туризм?

Сама парадоксальна ситуація склалася в стоматологічному світі. Ціни на послуги стоматологів у всьому світі недешеві, але в кожній конкретній країні вони ґрунтуються виходячи з середніх доходів співвітчизників. Середні ж доходи в різних країнах можуть відрізнятися в рази, відповідно це відноситься і до вартості стоматологічних послуг. Далеко ходити не треба. Простий похід до стоматолога з метою встановити пломбу, якщо у вас немає медичної страховки, в США вам обійдеться мінімум у 500 $, а в Україні та ж послуга, при порівнянній якості може коштувати ... 30 $.
Тому і виходить, 100 тисяч західних європейців, завдяки спеціалізованим турам,  щороку їздять лікувати зуби в Угорщину, росіян, активно заманюють Болгарія і Китай, практично всі наші колишні співвітчизники, як риба на нерест, повертаються до витоків лікувати зуби. Напевно така статистика безпосередньо не ведеться, але я думаю рахунок тих, хто живе в Європі, Ізраїлі чи США, а за послугами стоматології, повертається в Україну, ведеться на тисячі.

Як на цьому заробити в Україні?

Поки, на відміну від тих же Угорщини, Болгарії, Китаю, Таїланду і навіть Росії обслуговування іноземних клієнтів в стоматологічних клініках не носить організованого характеру. Для того, щоб активно пропонувати такі послуги на світовому ринку необхідно пацієнтів грамотно залучати, організовувати прибуття, трансфер і проживання в готелі. Необхідно мати мережу стоматологічних клінік, де персонал буде вільно висловлюватися англійською, а туристам що не володіють англійською мовою організовувати допомогу перекладачів. Зрештою, туристам, крім усього іншого необхідно організовувати дозвілля, не будуть же вони, весь вільний від стоматологів час, банально сидіти в готелі.

Над цим ще працювати і працювати, але перші паростки такого підходу вже є. В інтернеті можна знайти агентства, які вже зараз позиціонують себе, як учасники ринку.
Більш детальну інформацію про новини в світі стоматології ви завжди можете дізнатися на сайті http://nikas.zp.ua/

2 коментарі:

  1. Мені дуже сподобалося те що Ви подали в цій статьті! Скажіть будьласка, чи можуть бути в мене знижки в різних клініках коли я буду робити стоматологічні тури якщо в мене е картка на знижку в Призмі http://prisma13.com/ Може ви знаете? Дуже хотів би дізнатися що да як в цій справі лікування зубів щоб не попасти в просак=) Буду чекати на вашу відповідь=)

    ВідповістиВидалити