пʼятниця, 4 серпня 2017 р.

Імміграційна політика Канади

З введенням в 2015-му році програми Express Entry кількість прийнятих країною іммігрантів, практично не змінилося. Зате змінився якісний склад. З процесу надання права на проживання та роботу в Канаді, практично виключений людський фактор. З одного боку, система Express Entry, дає можливість, всім бажаючим спробувати свої сили в конкурсі на отримання канадського ВНЖ, з іншого боку, значно посилила вимоги до конкурсантів.
Уряд Канади, можна зрозуміти. Було б абсолютно нераціонально проводити відбір конкурсантів з яких-небудь інших параметрів. Якщо кількість претендентів значно перевищує можливості в наданні місць, то логічно, що ці місця повинні отримати кращі з кращих. Навіщо організовувати курси англійської мови, якщо можна зробити відбір вже серед тих, хто його, і без того, добре знає. Навіщо витрачати бюджетні гроші на підвищення кваліфікації новоприбулих мігрантів, якщо можна спочатку вибирати згідно необхідним професійним параметрам.

На жаль, ця жорстка логіка, багато в чому вбиває надії, тих, хто в імміграції бачить єдиний шанс, облаштуватися в цьому житті. Але з іншого боку вона мотивує потенційних мігрантів, вчити мову, вдосконалювати професійні навички, ще в період підготовки до імміграції в Канаду. Якщо зробити з усього цього висновки, то виходить, що введена в 2015-му році система значно ускладнила отримання права на проживання в Канаді, тим, хто в цьому більшу потребу, але при цьому спростила, тим, хто цього дійсно гідний.

Немає коментарів:

Дописати коментар