четвер, 7 квітня 2016 р.

Стоматологічні курорти

Не смійтесь. Виявляється, буває і таке. Причому, я б сказав так, і відомо з давніх часів, і зароджується, як абсолютно нова галузь стоматологічної індустрії.

З глибини середньовіччя

На сході Словенії, приблизно в ста кілометрах від Любляни знаходиться знаменитий словенський курорт Рогашка Слатіна. Цілющі властивості мінеральної води курорту відомі з давніх давин. Ще середньовічні алхіміки намагалися дослідити її склад. Європейська аристократія в усі часи приїжджала на води з метою поправити здоров'я, в тому числі і здоров'я зубів. Справа в тому, що мінеральні води Рогашки Слатіни насичені, крім усього іншого, фторидами і кальцієм, що з одного боку допомагає запобігти карієсу, а з іншого зміцнити емаль зубів.
Звичайно, Рогашка Слатіна не є, в чистому вигляді, стоматологічним курортом. Навряд чи, хтось їде сюди, з єдиною метою, вилікувати зуби за допомогою мінеральної води. Але і благотворний вплив місцевої мінеральної води на здоров'я порожнини рота, ніхто не заперечує.

Стоматологічна «екзотика»

У далекому Таїланді, є відоме курортне місце - Патайя. Її особливість полягає в тому, що при розвитку курортної інфраструктури особливе місце приділялося стоматологічному напрямку. Це була, так би мовити, цільова програма. Закуповувалося краще стоматологічне обладнання, фахівці проходили практику в кращих клініках США і Великобританії. Тому зараз всім бажаючим поєднати відпочинок в Таїланді з недорогим і якісним лікуванням зубів пропонується відповідна послуга.

Як це роблять в США

У Сполучених Штатах Америки останнім часом отримали розвиток, так звані, «денні стоматологічні курорти» За великим рахунком, це стоматологічні клініки, які  пропонують, крім основних послуг стандартні курортні процедури. Всілякі масажі, різні види релаксації, аромотерапію, медитативні і дихальні практики, курортний інтер'єр. Цей напрямок розвивається, тому що дослідження американських стоматологів показали, що розслаблений пацієнт значно легше переносить стоматологічні процедури.

Взагалі стоматологія, як і туризм, розвивається в найнесподіваніших напрямках. Про новинки зі світу стоматології ви можете дізнатися на сайті наших партнерів і хороших друзів, стоматологічного центру «Нікас».
А про новини зі світу туризму, подорожей та відпочинку дізнавайтесь на сайті туристичної фірми «Турландія». Всього вам найкращого, здоров’я, та приємних вражень.

Немає коментарів:

Дописати коментар